| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Christina 20 | Table lamp | Clear |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Platums | 195 mm |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Garums | 195 mm |
| Augstums/dziļums | 300 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 25 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924011566 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839011567 |
| Lampas turētājs | E27 |
| Mājokļa materiāls | Koks |