| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CHAMB 9W | Batten Light Fitting | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Platums | 25 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 573 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 8 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 680 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581343788 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581343696 |
| Krāsu korpuss | Balts |