| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CFL Bulb iLight PLL 36W/830 2G11 (4-pins) |
| Zīmols | iLight |
| Kategorijas |
Neintegrētas fluorescences ekonomiskās spuldzes
2G11 spuldzes 2G11 kompaktās dienasgaismas spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3190 00 |
| Kontaktligzda | 2G11 (4 tapas) |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 36 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8033638772775 |
| Gaismas krāsa | 830 |