| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CF-MC 10 Master Controller 10 Channels |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1010 00 |
| ETIM | EC010057 |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Maks. jauda uz kanālu | 4 VA |
| Kanālu skaits/zona | 10 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5702425081507 |
| Platums | 325 mm |
| Augstums | 79 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Maks. kontakta spriegums | 230 V |
| Ar papildu kontaktu | Yes |
| Uzņemšanas biežums | 868 MHz |
| Piemērots apkurei | Yes |
| Maks. kontakta slodze | 8 A |