| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Centre-off changeover 25A 1P 250V |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC001545 |
| Sprieguma veids | AC |
| Pārslēgšanas funkcija | Divvirzienu slēdzis |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 1 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250615561190 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250615561190 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250615561190 |
| Ar signāllampiņu | No |
| Iebūvēts dziļums | 64 mm |
| Maks. lampas jauda | 0 W |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 6 kA |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Min. nominālais spriegums | 250 V |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 1 |
| Piespiedu segregācija saskaņā ar DIN VDE 0113 | No |