SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 1
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 2
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 3
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 4
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 5
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 6
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 7
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 8
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 9
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz image 10
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 1
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 2
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 3
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 4
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 5
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 6
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 7
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 8
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 9
SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz thumbnail 10
Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4015081406326
MPN: 144122
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SOL30-SAFETY/2MC4-U(230V50HZ) Fireman's switch, 25A, MC4, UA 230V50Hz
Zīmols EATON
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 32 A
Stabu skaits 2
Nominālais darba spriegums 1000 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP65
Versija kā galvenais slēdzis No
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 0.36 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081406326
Citi tehniskie dati
Platums 100
Augstums 130
Dziļums 234
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0 kW
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 0 kA
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 1
Slēdžu skaits 1
Bloķējams No
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Citi
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Pārslēdzējs
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 0 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā No
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai No
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 1000 V
Motora piedziņa pēc izvēles No
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles Yes
Ierīces uzbūve Pilnīga ierīce korpusā
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 0 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 30 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 0 A