| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Centrale antifurto GSM |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Intruder Alarm Systems
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001525 |
| Ārējais interfeiss | No |
| Atmiņa par notikumu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199849089, 8012199849089 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199849089 |
| Platums | 210 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Darba spriegums | 27 V |
| Piemērots autobusu savienojumam | Yes |
| Ar strāvas adapteri | No |
| Radio savienojums | Yes |
| Integrēts avārijas barošanas avots | Yes |
| Akustisko signālu ģeneratoru izeju skaits | 2 |
| Optisko signālu ģeneratoru izeju skaits | 2 |
| Atklāšanas grupu skaits | 8 |
| Sabotāžas grupu skaits | 87 |
| Uzbrukuma grupu skaits | 72 |
| Integrēta numura sastādīšanas ierīce | Yes |
| VdS klase | B |