CEM80.00-220V-DC image 2
Product photo thumbnail 1
CEM80.00-220V-DC thumbnail 2
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 7890355109809
MPN: 004650201
Iepakojums: 1
Palete: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CEM80.00-220V-DC
Zīmols ETI
Kategorijas AC jaudas kontaktori
ETIM EC000066
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 37 kW
Parasti atvērto kontaktu skaits kā galvenais kontakts 3
Nominālā darba strāva Ti pie AC-3, 400 V 80 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 220 V
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Rāmja skava
Sprieguma veids iedarbināšanai DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7890355109809, 7890355109809, 7890355109809
Iepakojuma līmenis 2 7890355109809
Citi tehniskie dati
Moduļu versija No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nominālā darba strāva Ti pie AC-1, 400 V 110 A
Apraksts
Motor contactor, CEM80.00-220V-DC, No. Of poles 3, Catalogue Group CEM Motor contactor, AC rated control supply voltage Uc (V) 220, Rated operation power at AC3 (kW) 37, No. of aux NC contacts 0, Rated operation current Ie at AC3, 400V (A) 80, Rated operation current Ie at AC1 (A) 110, Function Motor contactors, No. of aux NO contacts 0, Rated operation power at AC3 (kW) 37