| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cell for twilight switch, wall mounted |
| Zīmols | Berker |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9107 0000 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Gaismas sensors |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612250035 |
| Platums | 48 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Dziļums | 37 mm |