| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-receptacle flange 80x97 angled 20A 3P4W 7h IP67 UL |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399129773 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Strāvas stiprums saskaņā ar UL/CSA (UL versijai) | 20 A |
| Spraudņa leņķis | Slīpi izliekts |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 7 h |
| Identifikācijas krāsa | Sarkans |
| Urbuma attālums vertikāli | 73 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 60 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 97 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 80 mm |