| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-receptacle flange 75x75 straight 20A 3P4W 5h IP67 UL |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399133329 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Strāvas stiprums saskaņā ar UL/CSA (UL versijai) | 20 A |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 5 h |
| Identifikācijas krāsa | Melns |
| Urbuma attālums vertikāli | 60 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 60 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 75 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 75 mm |