| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket straight (75x75mm) 32A 4p 6h IP67 TT |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 32 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams terminālis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399590467 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 6 h |
| Identifikācijas krāsa | Sarkans |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) sarkans |
| Urbuma attālums vertikāli | 60 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 60 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 75 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 75 mm |