| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket straight 70x70mm 32A 2p 24/42VAC 400Hz IP44/IP54 TWIST |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 2 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 32 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399119675 |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 3 h |
| Identifikācijas krāsa | Zaļa |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (400 Hz) zaļš |
| Urbuma attālums vertikāli | 56 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 56 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 70 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 70 mm |