| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket straight (70x70mm) 16A 5p 6h IP44/IP54 black |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 5 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399663994 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar niķeļa pārklājumu |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 6 h |
| Identifikācijas krāsa | Sarkans |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) sarkans |
| Urbuma attālums vertikāli | 56 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 56 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 70 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 70 mm |