| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket straight 55x55mm 32A 3p 24VAC 50/60Hz IP44/IP54 TWIST |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 32 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399374005 |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violeta violeta |
| Urbuma attālums vertikāli | 41 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 41 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 55 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 55 mm |