| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket straight 55x55mm 16A 3p 24/42VDC IP44/IP54 TWIST |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 3 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399933509 |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 10 h |
| Identifikācijas krāsa | Balts |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | <50 V DC pelēks |
| Urbuma attālums vertikāli | 41 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 41 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 55 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 55 mm |