| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket sloping (80x97mm) 16A 5p 4h IP67 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 5 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399316913 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Neapstrādāts |
| Spraudņa leņķis | Slīpi izliekts |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 4 h |
| Identifikācijas krāsa | Dzeltens |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 110 V (50+60 Hz) dzeltens |
| Urbuma attālums vertikāli | 73 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 60 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 97 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 80 mm |