| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket sloping (70x85mm) 16A 4p 7h IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399051944 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar niķeļa pārklājumu |
| Spraudņa leņķis | Slīpi izliekts |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 7 h |
| Identifikācijas krāsa | Melns |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) melns |
| Urbuma attālums vertikāli | 65 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 50 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 85 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 70 mm |