| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket (75x75mm) 16A 7p 7h IP66/IP67 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 7 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399431364 |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 7 h |
| Identifikācijas krāsa | Melns |
| Spriegums saskaņā ar EN 60309-2 | 500 V (50+60 Hz) melns |
| Urbuma attālums vertikāli | 60 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 60 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 75 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 75 mm |