| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CEE-flanged socket (70x70mm) 16A 7p 9h IP66/IP67 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001317 |
| Stabu skaits | 7 |
| Materiāls | Plastmasas |
| IEC-ampērs | 16 A |
| Savienojuma sistēma | Skrūvējams termināls |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399382260 |
| Spraudņa leņķis | Taisni |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Pulksteņa stundu pozīcija | 9 h |
| Identifikācijas krāsa | Zils |
| Urbuma attālums vertikāli | 56 mm |
| Urbuma attālums horizontāli | 56 mm |
| Atloka izmērs vertikāli | 70 mm |
| Atloka izmērs horizontāli | 70 mm |