| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CDM-T G12 70W/942 demo pack MasterColor |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | G12 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 85 lm/W |
| Lampas spriegums | 70 V |
| Krāsu temperatūra | 4200 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0446324764219 |