CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header image 4
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 1
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 2
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 3
CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header thumbnail 4
PCB header
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 140
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4017918926601
MPN: 1955840
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CCV 2,5/12-GF-5,08 P26THRR88 - PCB header
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas PCB savienotāji un spailes
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002637
Savienojuma veids Drukātās shēmas plate ar kabeli
Nominālais spriegums 320 V
Stabu skaits 12
Darbības temperatūra -40-100 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 4 kV
Elektriskā pieslēguma veids Citi
Savienotāja modelis Fiksēts savienotājs
Leņķa PCB/kontakts Citi
Nominālā strāva In 12 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4017918926601
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Melns
Kontakta veids Tapa
Stiprinājuma veids Citi
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Kontaktvirsmas materiāls Skārda
Virssprieguma kategorija III
Piesārņojuma pakāpe 2
Diametra savienojuma tapa 1.6 mm
Garuma tapa 2.6 mm
Moduļu atstatuma savienojumi 5.08 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Aplīmēšanas veids Citi
Moduļu atstatuma kontakti 5.08 mm
Materiāls izolācijas korpuss Citi
PCB stiprinājuma veids Citi
Apraksts
PCB headers, nominal cross section: 2.5 mm², color: black, nominal current: 12 A, rated voltage (III/2): 320 V, contact surface: Tin, type of contact: Male connector, number of potentials: 12, number of rows: 1, number of positions: 12, number of connections: 12, product range: CCV 2,5/..-GF, pitch: 5.08 mm, mounting: THR soldering, pin layout: Linear pinning, solder pin [P]: 2.6 mm, number of solder pins per potential: 1, plug-in system: COMBICON MSTB 2,5, Pin connector pattern alignment: Standard, locking: Screw locking, mounting: Threaded flange, type of packaging: 88 mm wide tape, For user information and design recommendations for through-hole reflow technology, go to: Downloads