CBT-40 (220/380V50HZ)LG270 image 1
CBT-40 (220/380V50HZ)LG270
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893008732
MPN: 5122007700
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CBT-40 (220/380V50HZ)LG270
Zīmols S&P
Kategorijas Centrbēdzes kanāla ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5935 00
ETIM EC010994
Nominālā strāva 0.75 A
Platums 384 mm
Augstums 411 mm
Dziļums 200.5 mm
Elektrības patēriņš 0.25 kW
Mājokļa materiāls Alumīnija
Biežums 50 Hz
Piemērots āra uzstādīšanai No
Ar termisko aizsardzību No
Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) 120 °C
Savienojuma spriegums Citi
Netiešā piedziņa No
Korpusa materiāla kvalitāte Polipropilēna (PP)
Materiāls lāpstiņritenis Alumīnija
Materiāla kvalitātes lāpstiņritenis/sūkņa ritenis Polipropilēna (PP)
Virsmas aizsardzības korpuss Ar pārklājumu
Virsmas aizsardzības lāpstiņritenis Ar pārklājumu
Ar apkopes/servisa slēdzi No
Viena ātruma motors Yes
Viena ātruma motors vadāms ar Frekvence
Aizmugurējais vilces slēģis Nav
Motora ātrums (nominālais) apgr./min 3000 2 pole
Gaisa daudzums pie 200 Pa (statisks) 241 m³/h
Gaisa daudzums pie 400 Pa (statisks) 232 m³/h
Gaisa daudzums pie 600 Pa (statisks) 221 m³/h
Gaisa daudzums pie 800 Pa (statisks) 207 m³/h
Gaisa daudzums pie 1000 Pa (statisks) 190 m³/h
Gaisa daudzums pie 10 000 Pa (statisks) 250 m³/h
Rindā No
Nominālais kanāla diametrs, sūkšanas puse 100 mm
Nominālais kanāla diametrs, piegādes puse 40 mm
Nominālais kanāla platums, piegādes puse 40 mm
Nominālais kanāla augstums, piegādes puse 40 mm