| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | cassette stainless steel R12 TM 20kN |
| Zīmols | Hager |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Modelis | Apaļš |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Caurules izejas veids | Caurules kabeļa izeja grīdas kanālam |
| Min. iebūvēts dziļums | 110 mm |
| Materiāla caurules izvads | Alumīnija |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002245873, 4012002245873 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002245873 |
| Nominālā dimensija | 305 mm |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 12 |
| Ierīces krūzīšu skaits | 3 |
| Iebūvētais diametrs | 305 mm |
| Cauruļu izvadu skaits | 1 |
| Grīdas apkope | Sausais |
| Krāsu caurules izvads | Citi |
| Šasijas daļa ierīču krūzēm | Yes |
| Kasetes augstums | 38 mm |
| Grīdas seguma padziļinājuma dziļums | 23 mm |