| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | cassette stainless steel R12 blind 20kN |
| Zīmols | Hager |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002603 |
| Modelis | Apaļš |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Min. iebūvēts dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002245866, 4012002245866 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002245866 |
| Nominālā dimensija | 305 mm |
| Iebūvējamo ierīču skaits | 0 |
| Ierīces krūzīšu skaits | 0 |
| Iebūvētais diametrs | 305 mm |
| Cauruļu izvadu skaits | 0 |
| Grīdas apkope | Sausais |
| Šasijas daļa ierīču krūzēm | No |
| Kasetes augstums | 38 mm |
| Grīdas seguma padziļinājuma dziļums | 23 mm |