| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Carrier rail plastic 35 x 15 mm light gray |
| Zīmols | WAGO |
| Kategorijas |
DIN sliede
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3916 9050 00 |
| ETIM | EC001285 |
| Modelis | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35/15 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143680387 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4055143680387 |
| Augstums | 15 mm |
| Materiāla biezums | 2.2 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Punča forma | Nav |