| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CAPRITHERM 32A |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Modelis | Viena |
| Forma | Apaļš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3589357130327 |
| Krāsa | Oranža |
| Platums | 86 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Konstrukcijas veids | Ierīces savienojuma kaste (apaļa/kvadrātveida) |
| Garums | 86 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Gaismas āķa stiprinājums | No |