CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker image 1
Electronic circuit breaker
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4063151039967
MPN: 1115649
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CAPAROC E1 12-24DC/1-10A - Electronic circuit breaker
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Modulārie automātslēdži (MCB)
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3010 00
ETIM EC003538
Nominālā strāva 10 A
Montāžas metode Citi
Darba spriegums 30 V
Stabu skaits 1
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4063151039967
Citi tehniskie dati
Platums 6.2 mm
Augstums 132.4 mm
Dziļums 111.3 mm
Ar tālvadības signalizācijas kontaktu No
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 Citi
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -30-65 °C
Aktīvās strāvas ierobežojums x IN 0
Drošinātāja tips Elektroniskais
Neatteices elements 15 A
Izslēgšanās laiks 4 ms
Maks. kapacitatīvā slodze 0.02 µF