| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Capacitive buffer module |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002540 |
| Platums | 68 mm |
| Augstums | 162 mm |
| Dziļums | 181 mm |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | DC |
| Iespējama montāža uz sliedēm | TRUE |
| Iespējama montāža pie sienas | FALSE |
| 1. sekundārais izejas spriegums | 20-29 V |
| Maks. izejas strāva 1 | 40 A |
| Nominālvērtība izejas strāva 1 | 40 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055143825603 |
| Moduļu versija | FALSE |
| Piemērots drošības funkcijām | FALSE |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Stabilizēts izejas spriegums | FALSE |
| Elektriskā pieslēguma veids | Atsperes skavas savienojums |
| Stabilizēts | FALSE |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iespējama tieša montāža | FALSE |
| Regulējams sekundārais spriegums | TRUE |
| Nominālais barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 23-30 V |
| Izturīgs pret īssavienojumu | TRUE |
| Nominālvērtība izejas spriegums 1 | 24 V |