| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CAPAC SUPER MOD 130F 62V 176x173x686mm |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722566 |
| Platums | 176 mm |
| Augstums | 173 mm |
| Dziļums | 686 mm |