| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CANOPY F. MOUNT.PL. SIZE3 VERT.TREL OU=1 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000744 |
| Ar kabeļa ievadi | No |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217405907 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Platums | 173 mm |
| Augstums | 338 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| RAL numurs | 7 |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 170 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 170 mm |
| Ar atgaisošanu | No |
| Piemērots āra uzstādīšanai | Yes |
| Piemērots jumta dēļu ieklāšanai | No |
| Piemērots grunts dēļu ieklāšanai | No |