| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cambio 1-Kit | Surface downlight | Aluminium |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 1.7 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581293984 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581293991 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Gaismas plūsma | 150 lm |