CAE04.13-230V-50/60Hz image 2
Product photo thumbnail 1
CAE04.13-230V-50/60Hz thumbnail 2
Aux.contactor, CAE04.13-230V-50/60Hz
Piegādātāja krājumā
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 7890355109304
MPN: 004641353
Iepakojums: 1
Palete: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums CAE04.13-230V-50/60Hz
Zīmols ETI
Kategorijas Palīgkontaktori
Relejs Kontakta
ETIM EC000196
Nominālā darba strāva Ti, 400 V 16 A
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 230 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 230 V
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 7890355109304, 7890355109304, 7890355109304, 7890355109304
Iepakojuma līmenis 2 7890355109304, 7890355109304
Citi tehniskie dati
Interfeiss No
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 1
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 3
Savienojuma veida palīgķēde Skrūvju savienojums
Apraksts
Aux.contactor, CAE04.13-230V-50/60Hz, Function Miniature contactor relay, Rated current at AC15, 230V (A) 6, No. of aux NC contacts 3, Catalogue Group Accessories CE, CAE, CE17