| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Caché | Table lamp | Grey |
| Zīmols | NORDLUX |
| Kategorijas |
Galda lampas
|
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| Platums | 300 mm |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Garums | 300 mm |
| Augstums/dziļums | 490 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924010088 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839010089 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Mājokļa materiāls | Citi |