| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CABLE Y MEGALINE EXTRA BAT CAB |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 2000 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Kabeļu komplekts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245063108608, 3245063108608 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414970675095 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |