| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable tray bushing 15x75 |
| Zīmols | KOPOS |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC000475 |
| Platums | 9 mm |
| Modelis | Garenvirziena pārsegs |
| Dziļums | 0 mm |
| Garums | 70 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595057692541 |
| Krāsa | Citi |