| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable tie, Thorsman, 3.6 x 300 mm, natural |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC000046 |
| Garuma josta/lente/saite | 300 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Darbības temperatūra | -40-85 °C |
| Joslas platums | 3.6 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489710460 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606489710467 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606489710460 |
| Modelis | Mezglu kaklasaite |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Teksta josla | Nav |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Stiprinājuma veids | Citi |
| Kaklasaites biezums | 0 mm |
| Atrisināms stiprinājums | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Joslas slēgšana | Plastmasas lūpa/kamera |
| Maks. saišķa diametrs | 84 mm |
| MIL apstiprinājums | No |
| UL apstiprinājums | Yes |
| UV stabils saskaņā ar ASTM D6779 | No |
| VG apstiprinājums | Yes |
| Montāžas temperatūra | -40-85 °C |
| Fluorescējošs | No |