| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set NAL550T25025B |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 2.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gatavā kabeļa veids | Savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100403775 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100403775 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6438100403775 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 2500 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Polu kodifikācija | 3, N, PE, 2, 1 |