| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set NAL550T25025 |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 25 V |
| Stabu skaits | 5 |
| Gatavā kabeļa veids | Savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100403768 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100403768 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6438100403768 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | H05Z1Z1-F |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Kopējais garums | 2500 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |