| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 5p socket 5x2,5mm� HF-A gr 5m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 2.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gatavā kabeļa veids | Ierīces savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Brīva vadītāja gals |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100349936 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100349936 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | Citi |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 5000 mm |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Polu kodifikācija | L, N, PE, D1, D2 |
| Diriģenta gala apstrāde | Ultraskaņas saspiesti vadu gali |