| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 5p plug 5x1,5mm� HF-A blue 8m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Brīva vadītāja gals |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677682971 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677682971 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677682971 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | Citi |
| Krāsu korpuss | Zils |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 8000 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Zils |
| Diriģenta gala apstrāde | Ultraskaņas saspiesti vadu gali |