| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 3p socket 3x1,5mm� PVC blk 2m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gatavā kabeļa veids | Ierīces savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Brīva vadītāja gals |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677719752 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677719752 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677719752 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Kabeļa veids | H05VV-F |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Kopējais garums | 2000 mm |
| Mehāniskā kodēšana | No |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Melns |
| Diriģenta gala apstrāde | Ultraskaņas saspiesti vadu gali |