| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 3p 3x2,5mm� HF red 5m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677728563 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677728563 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kopējais garums | 5000 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |