| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 2p socket 2x2,5mm� HF blue 5m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 2.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Gatavā kabeļa veids | Ierīces savienojuma kabelis |
| Tipa puse 1 | Brīva vadītāja gals |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677652677 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677652677 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677652677 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | H05Z1Z1-F |
| Krāsu korpuss | Zils |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 5000 mm |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar sudraba pārklājumu |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Polu kodifikācija | 1, 2 |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Zils |
| Diriģenta gala apstrāde | Ultraskaņas saspiesti vadu gali |