| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 2p socket 2x1,5mm� HF 1m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Tipa puse 1 | Brīva vadītāja gals |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677686641 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677686641 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677686641 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 1000 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Balts |
| Diriģenta gala apstrāde | Ultraskaņas saspiesti vadu gali |