| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 2p plug 3x0,75mm� HF grey 4m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 0.75 mm² |
| Nominālā strāva | 6 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Brīva vadītāja gals |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677729812 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677729812 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 6418677729812 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | H05Z1Z1-F |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Bloķēšanas mehānisms | Iebūvēts ieskrūvējamajā savienotājā |
| Kopējais garums | 4000 mm |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Pelēks |
| Sloksnes garums | 10 mm |
| Demontāžas garums | 40 mm |