| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable set 2p 2x1,5mm� PVC grey 4m |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC002587 |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Stabu skaits | 2 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Tipa puse 1 | Kontaktdakša |
| Tipa 2. puse | Autobuss |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677722790 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677722790 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Kabeļa veids | H05VV-F |
| Krāsu korpuss | Pelēks |
| Kopējais garums | 4000 mm |
| Mehāniskā kodēšana | Yes |
| Krāsu kodēšana/kontakta ieliktnis | Pelēks |