| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable rise enclosure HSN3155 - 5 clambs |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Maks. šķērsgriezuma ienākošais kabelis | 10 mm² |
| Maks. šķērsgriezuma savienojuma kabelis | 10 mm² |
| Stabu skaits | 3 |
| Montāža blakus korpusam | Yes |
| Montāža virs korpusa | Yes |
| Montāža zem korpusa | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426427624 |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 315 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Savienojuma veids | Skava |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |