| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable gland plate, Univers, 405x125 mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Kabeļu ievada plāksne
|
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612764471, 3250612764471 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612764471 |
| Platums | 413 mm |
| Augstums | 3 mm |
| Dziļums | 38 mm |
| Virsmas aizsardzība | Lakots |
| Iepriekšēja štancēšana | Yes |
| Tips | Taisni |