259-G CABLE GLAND-GREY-M20 image 1
259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 5016947007786
MPN: 7TCA296220R0289
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 259-G CABLE GLAND-GREY-M20
Zīmols ABB
Kategorijas Standarta kabeļu blīvslēgi
ETIM EC000441
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5016947007786
Apraksts
Standard Cable Gland, M20 Metric Thread, 20mm Thread Length, 25mm Gland Depth, 25mm Gland Diameter, 19mm Across Flats Dimension, 7-10mm Cable Diameter Range, Polyamide 6.6 with Nitrile Rubber Seal, IP66, Grey